Menu Close

Pamokėlės. Knygos dekoravimas, robotukų keliai ir triukai su balionais!

LRT pamokėlės

1. Anglų kalbos pamokėlė apie spalvas, gyvūnus, maistą ir orą. Kaip iš šios grandinės sukurti įdomią trumpą istoriją? Pamokėlė anglų kalba su mokytoju Raymundo Aguirre.

2. Erdvinė knyga ir jos dekoravimas. Reikės balto popieriaus lapų, kartono viršeliui, žirklių, klijų, liniuotės, pieštuko, flomasterių, kreidelių, iškarpų iš žurnalų. Kai daug laiko tenka praleisti namuose, smagu pavartyti knygeles, o dar smagiau jas pasigaminti. Pasigaminus erdvinę knygelę jos veikėjai tarsi atgyja. Mokytoja Žibutė Daukšienė (Vilniaus lopšelis-darželis „Geniukų kalvė“).

3. Kodavimo pradžiamokslis. Robotukų keliai. Vaikai susipažins su pagrindinėmis kodavimo sąvokomis ir simboliais, stebės, kaip užduotis atlieka robotukai, patys kurs koduotas užduotis. Mokytoja Rūta Filončikienė (VGTU inžinerijos licėjus).

4. Stebuklingi triukai su balionais. Klounė Džilda atskleis paslaptis, kaip nustebinti artimuosius balionų triukais. Prireiks itin paprastų priemonių, kurias galima rasti namie ar parduotuvėje, o tada jau beliks tik praktikuotis balionų triukų gudrybes. Veda klounė Džilda (aktorė Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, „RAUDONOS NOSYS. Gydytojai klounai“).

Skip to content