Menu Close

Pamokėlės. Matematinis namas, lėlės iš vienkartinių rankšluosčių, pasaka apie drugelį ir klounų mankšta

LRT pamokėlės

1. Matematinis namas. Ką skaičiuoti ir matuoti galima namuose? Matematinis projektas su mokytoja Ieva Penkauskaite (mokykla „Herojus“).

2. Lėlės (pasakų veikėjai) iš vienkartinių rankšluosčių, tuščių miltų pakuočių. Kai nėra galimybės nuvykti į žaislų parduotuvę galima pasigaminti lėlių patiems. Gamybai panaudoti vienkartinius rankšluosčius ar panaudotas miltų pakuotes. Su pagamintomis lėlėmis galima kurti pasakas, vaidinimus, pasigaminti mėgiamą pasakų veikėją. Lėlių gamyboje gali dalyvauti visa šeima ir sukurti bendrą vaidinimą ar pasveikinimą seneliams. Mokytoja Žibutė Daukšienė (Vilniaus lopšelis-darželis „Geniukų kalvė“).

3. Drugio vystymosi ciklas ir pasaka apie drugelį.Klausydamiesi pasakos „Drugelio diena“ vaikai suvoks, koks trumpas drugelio gyvenimas ir sudėtingas jo vystymosi ciklas. Naudodami kruopas ir makaronus, vaikai galės pasigaminti drugio vystymosi ciklo kalendorių. Mokytoja Rūta Filončikienė (VGTU inžinerijos licėjus).

4. Klounų mankšta ir žongliravimas. Kartu su kloune Džilda vaikai išmoks, kaip nuotaikingai, su humoru išbudinti savo kūną ir pasikrauti pozityvios energijos visai dienai. O apšilus bus mokomasi, kaip tuo pačiu metu žongliruoti ir skarelėmis. Veda klounė Džilda (aktorė Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, „RAUDONOS NOSYS. Gydytojai klounai“).

Skip to content