Menu Close

Vilnius sveikiau Rugsėjis

Nuoroda:

https://preview.mailerlite.com/z0j6r6/1770083150517508368/q5v4/

Žiūrėti naršyklėje

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!Sveikatos linkėjimai
„Vilnius sveikiau“ komanda
Pasibaigus šiltai vasarai ir vis trumpėjant šviesiam paros laikui, sulaukėme spalvoto ir naujus mokslo metus atnešusio metų laiko – rudens. Šiuo periodu daug laiko praleidžiame ne namuose, tad labai svarbu rūpintis savo režimu, kad šį nuostabų sezoną praleistume prasmingai ir turiningai! Šiuo naujienlaiškiu užbaigsime vasaros atostogas ir pradėsime naujus mokslo metus.Rugsėjo mėnesio naujienlaiškyje tėvai / globėjai ras patarimų, kaip tinkamai pasiruošti vaikų mokymosi sezonui, pedagogams Pasaulinės savižudybės prevencijos dienos proga suteiksime naudingos informacijos, kaip atpažinti ir padėti galvojančiajam apie savižudybę. Vaikams parengėme sveikesnio sumuštinio receptą ir kalendorių, kuris padės smagiai ir lengvai prisitaikyti prie naujos rutinos, o Šypsenos dienos proga prisiminsime dantukų valymo eigą.
RUGSĖJO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMSKaip padėti mažyliui grįžti į darželį?Grįžimas į darželį dažnai yra įtemptas laikas vaikams ir jų šeimoms. Nepaisant to, kad prieš atostogas vaikas noriai ėjo į darželį, sugrįžimas yra įprastos rutinos pasikeitimas, prie kurio gali tekti pratintis iš naujo. Kviečiame susipažinti su keletu patarimų, padėsiančių vaikui lengviau grįžti į darželį po atostogų.
Rugsėjo 10-oji – Pasaulinė savižudybių prevencijos dienaMinėdami tokią svarbią dieną, pateikiame rekomendacijas, kaip atpažinti, reaguoti ir padėti žmogui, galvojančiam ir ketinančiam imtis savižudybės veiksmų. Taip pat nurodome, į kokias nemokamos pagalbos linijas galima skambinti, bei įstaigas, į kurias galima kreiptis skubios ar dvasinės pagalbos.
UŽDUOTYS VAIKAMS
Įpročių ir dienos režimo lavinimo kalendorius
Naujieji mokslo metai atneša į mūsų gyvenimus daug įvairių permainų, viena iš jų  pasikeitusi rutina ir režimas. Priprasti prie jų Jums padės ir motyvuos linksmasis kalendorius.
Skip to content