Menu Close

Vasario naujienos „Vilnius sveikiau“ komanda

Puslapį galite peržiūrėti ir paspaudę žemiau esantį mygtuką.

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!
 Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!  Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!


Sveikatos linkėjimai„Vilnius sveikiau“ komanda
 
 Vasarį linksmomis Užgavėnių tradicijomis palydime žiemą ir pradedame nekantriai laukti pavasario! O kad pirmųjų pavasario švenčių laukimas neprailgtų, dalijamės idėjomis, kaip šį septynių savaičių laikotarpį nuo Užgavėnių iki šv. Velykų, galima praleisti ne tik stiprinant sveikatą, bet ir ugdant asmeninius vaiko įgūdžius. Tradiciškai tai yra ramybės, susitelkimo, gerų darbų ir apmąstymų metas. Šį mėnesį kviečiame parodyti meilę sau: daugiau laiko ir dėmesio skirti savęs pažinimui, įgūdžių lavinimui, pasirūpinti savimi ir savo aplinka, kad pavasarį pasitiktume gaiviai, lengvai ir atsinaujinę!Vasario naujienlaiškyje rasite gardžių blynų receptus, gerumo kalendorių, vaikų įgūdžių ugdymo rekomendacijas tėvams / globėjams ir pedagogams bei pasigaminsite Užgavėnių kaukes su visa šeima.Sveikatai palankius įgūdžius ugdykime kartu! 
 
 VASARIO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IRPEDAGOGAMS 
Vaikų įgūdžių ugdymo patarimai tėvams / globėjams
Vaikystėje įgyti įgūdžiai turi didelę reikšmę asmens sveikatai vėlesniuose gyvenimo tarpsniuose. Dalinamės burnos higienos, sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir emocinės sveikatos įgūdžių lavinimo rekomendacijomis, kurios padės atrasti būdus jiems įsitvirtinti. Pradėkime mokyti nuo mažens!

Patarimai pedagogams, kaip ugdyti atjaučiantį vaiko elgesį
Kiekvienas iš mūsų galime padėti kitam. Tačiau tam reikalingas gebėjimas atjausti, kuris vystosi nuo mažų dienų. Pateikiami patarimai pedagogams padės mažiesiems augti atjaučiantiems vienas kitą. Pasimokykime empatijos kartu!
 
 UŽDUOTYS VAIKAMS

 

Užgavėnių kaukė
Pasigaminkite kaukes su šeima ir surenkite žiemos išvarymo šventę namie! Tai puiki proga pasitelkti fantaziją, kūrybiškumą, lavinti ne tik smulkiąją motoriką, bet ir gerinti emocinę savijautą bei pabūti kartu su visa šeima!

Gerumo kalendorius
Kalendoriaus užduotėlės primins, kokius darbus galite atlikti. Atliktus darbus pažymėkite žvaigždute – užpildę visą savaitę ir surinkę 7 žvaigždutes gaukite dovanėlę. Pradėkite dabar, nes gerų darbų niekada nebūna per daug!
 
 

Skaniausių blynų receptai
Pagal tradicijas blynai yra neatsiejama Užgavėnių dalis. O Jūs ar jau nusprendėte, kokius blynus kepsite per šią šventę? Mes siūlome išbandyti naujus – sveikatai palankius bei gardžius blynus su Jūsų pasirinktais pagardais. Paverskite atsisveikinimą su žiema visos šeimos pramoga.

Skip to content