Menu Close

Vasario 16-oji

Plazdėki drugeliu, brangi Tėvyne!

Žėrėki gintaru pajūrio kopose!

Tu saulės spindulys ankstyvą rytmetį,

Tu – Lietuva lietuvio lūpose…

Vasario 16-oji pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvo istoriją,   liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti Lietuvos gimtadienį. Suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis pedagogės ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius.

Besiruošdami šiai šventei papuošėme lopšelio-darželio ,,Geniukų kalvės’’ aplinką: trispalviais akcentais dabinome langus, grupes, kiemo aplinką. Vaikai kartu su mokytojomis gamino paukštelius, vėliavėles, širdeles. Vyko šventinis rytmetis.  Ugdytiniai rinkosi į salę pasipuošę tautiniais simboliais, džiugei nusiteikę. Šventės metu Vaikų atliekamos dainelės,šokiai, eilėraščiai, muzikiniai kūriniai buvo skirti šiai prasmingai šventei.         

Tikimės, kad šios savaitės renginiai palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi, o pažado – užaugus gyventi Lietuvoje –  vaikai tikrai nepamirš.

Skip to content