Menu Close

Pamokėlės. Margučių dažymas, viščiukas iš lėkštės ir klounų magijos pamoka

LRT pamokėlės.

1. Trijų dalių tekstas. Bus mokoma, iš ko susideda tekstas ir kuo tai panašu į kepurės, palto ir batų derinį. Mokytoja Dovilė Pelegrimė (mokykla „Herojus“).

2. Margučio (ant popieriaus) marginimas, spaudukų gamyba. Spaudukai bus gaminami iš kartono, tualetinio popieriaus ritinėlių, dekoravimui galima panaudoti popierines keksiukų formeles, reikės guašo, teptuko. Mokytoja Žibutė Daukšienė (Vilniaus lopšelis-darželis „Geniukų kalvė“).

3. Velykos. Viščiukas iš vienkartinės lėkštės. Mokiniai pasigamins velykinę stalo ar savo kambario dekoraciją – viščiuką. Mokytoja Rūta Filončikienė (VGTU inžinerijos licėjus).

4. Klounų magijos pamokėlė. Klounas Augenijus pamokys triukų su raudona nosimi. Neturite raudonos nosies? Ne bėda! Augenijus patars, kaip ją pasigaminti namų sąlygomis, o tada pademonstruos, kaip meistriškai nosį pradanginti skirtingais būdais, ir net atskleis savo paslaptingąjį išnykimo triuką. Veda klounas Augenijus (aktorius Šarūnas Gedvilas, „RAUDONOS NOSYS. Gydytojai klounai”).

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000101445/lrt-pamokeles-marguciu-dazymas-visciukas-is-lekstes-ir-klounu-magijos-pamoka?jwsource=cl

Skip to content